preskoči na sadržaj
Djelatnici
 

 

RAVNATELJ I STRUČNI SURADNICI

 IME I PREZIME

Zvanje

Zanimanje

Marko Buće

Magistar primarnog obrazovanja

ravnatelj

Ivanka Đurinović

Magistar pedagogije

pedagoginja

Ivana Rakonić Leskovar

 

Magistar knjižničarstva i prof. hrvatskog jezika i književnosti

Stručna suradnica - savjetnica

 

knjižničarka

Vesna Valentić Berač

Magistra socijalne pedagogije

defektologinja

 
 
 
  UČITELJI  

Ime i prezime

Zvanje

Predmet

 

Razredna nastava

Gordana Drabik

Nastavnik razredne nastave

Razredna nastava

Ivana Bešlić

Diplomirani učitelj s pojačanim predmetom iz nastavnog predmeta Geografije

Učiteljica mentorica

Razredna nastava

Maja Siluković

Diplomirani učitelj s pojačanim predmetom iz nastavnog predmeta Informatika

Razredna nastava

Marija Buće

zamjena

Ivan Krištofek

Magistar primarnog obrazovanja Razredna nastava

Petar Bešlić

Nastavnik razredne nastave

Razredna nastava

Sunčica Bauer

Đurčević 

zamjena 

Ivana Terman

Magistra primarnog obrazovanja

 

 

Magistra primarnog obrazovanja

Razredna nastava

Melita Subotić

Nastavnik razredne nastave

Razredna nastava

Antonija Blažičević

Magistar primarnog obrazovanja

Razredna nastava 

Ivan Jakovljević

Diplomirani učitelj s pojačanim predmetom Informatika

Razredna nastava

 

Dubravka Vulić

 

Nastavnik razredne nastave

Razredna nastava

  Predmetna nastava  

Jelica Marković

Profesor hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenskih knjiženosti

Hrvatski jezik

Maja Crnjac

 

Prof. hrvatskog jezika i književnosti i povijesti

Hrvatski jezik

Dominik Ivan Mikić

Profesor matematike i informatike

Matematika

Danijela Smoljanović

Profesor matematike i fizike

Matematika i fizika

Matea Buljan Bogdanović

 

 

Magistra sociologije i edukacije njemačkog jezika

 

Njemački jezik

Andrijana Butja Marinović

Diplomirani kroatolog- diplomirani sociolog

Engleski jezik

Antonija Fortunato - Kovač

Profesor engleskog jezika i književnosti i povijesti

Engleski jezik

Martina Hein

Profesor biologije i kemije

Kemija i biologija

Danijela Stanić

Profesor biologije i kemije

Učiteljica savjetnica

Priroda

Jelena Humski

Magistra edukacije geografije i pedagogije

Geografija

Ivan Džidžić

Magistar povijesti i zemljopisa

Povijest i geografija

Domagoj Krip

Magistar edukacije likovne kulture

Likovna kultura

Zvjezdan Marjanović

Profesor glazbene kulture

Glazbena kultura

Albinko Bagarić

Profesor fizičke kulture

Učitelj mentor

TZK

Ančica Bagarić

Diplomirani teolog

Vjeronauk

Ivica Rajkovača

Mag. paed. relig. et chatecheta

Vjeronauk

Vlč. Mijo Lasović

Diplomirani teolog

Vjeronauk

Emilija Budimir

Magistra informatike

Informatika

Dino Blažević

Mag. ing. el. techn. Informatika

    Mario Mostarkić

        Diplomirani inž. prometa

       Tehnička kultura

 

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

IME I PREZIME

 Zvanje

Zanimanje

Ivana Biberović

 

Diplomirani pravnik

tajnica

Iva Peternel

Stručni specijalist ekonomije

računovođa

Sanja Peternel

Pekar

kuharica

Zdravko Katarić

Elektroinstalater

domar

Ankica Bojić

Konditor

spremačica

Snježana Buće

Prodavač

spremačica

Marina Duduković

NK radnica

spremačica 

Vesna Pangjić

NK radnica

spremačica 

Jasna Petrović

Upravni i birotehnički stručni radnik

spremačica 

Željka Mojsinović

NK radnica

spremačica

 Ivanka Tajdan

Konfekcionar muške odjeće

spremačica 

Ankica Tomić

NK radnica

spremačica

Marija Ugrin

Organizator u cestovnom i gradskom prometu

spremačica

 

Tražilica



Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Školsko zvono

NIŽI RAZREDI

1. sat

7:45 - 8:30h

2. sat

8: 50 - 9:35h

3. sat

9:40 - 10:25h

4. sat

10:30 - 11:15h

5. sat

11:20 - 12:05h

VIŠI RAZREDI

1. sat

7:45 - 8:30h

2. sat

8:35 - 9:20h

3. sat

9:35 - 10:20h

4. sat

10:25 - 11:10h

5. sat

11:15 - 12:00h

6. sat

12:05 - 12:45h

7. sat

12:50 - 13:30h


Korisni linkovi
Dnevni tisak

Učenje





preskoči na navigaciju